Georgetown Hotel

George Town, Maleisië View on map
7.0 Goed Gebaseerd op 207 beoordelingen
Redactiekeuze

"De kamers zijn voorzien van televisies die geschikt zijn voor streaming, een minikoelkast en efficiënte airconditioning. De accommodatie ligt op loopafstand van Gurney Drive. Een sterke keuze voor prijsbewuste reizigers, maar een minder goede keuze voor wie een ruime badkamer nodig heeft."

Vanaf US$ 37 US$ 31 per nacht
Bespaar 14%
Inchecken
27 sep 2026
Uitchecken
28 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Georgetown Hotel kiezen

  • Noordstrand
    7 minuten lopen
  • Skywalk Komtar
    1 km afstand
  • Gratis wifi
    In alle ruimtes
  • Parkeren
    Gratis op locatie
  • 24-uurs receptie
    In- en uitchecken
  • Airconditioning
    In alle kamers

Overzicht

Het Georgetown Hotel met 3 sterren ligt op een eersteklas locatie op 5 minuten wandelafstand van Wesley Methodist Church en biedt 48 kamers met uitzicht op de tuin. Dit hotel met een bagage-opslag bevindt zich niet ver van de Oude Protestantse Kerkhof in George Town.

Dit comfortabele hotel in George Town is gelegen op 150 meter afstand van Georgetown Baptist Church. De accommodatie in George Town is ook vrij dicht bij het New World Park gesitueerd. Dit hotel in George Town bevindt zich binnen 14 minuten te voet van de Kathedraal van Maria Hemelvaart. Er is de bushalte Transfer Road in de buurt van dit pand in George Town.

Strijkfaciliteiten en airconditioning, samen met koffie- en theevoorzieningen, zorgen voor het gemak op de kamer in dit hotel. De badkamers hebben een bidet, een apart toilet en een douche. De moderne badkamers met een bidet, een apart toilet en een douche bieden gasten ook een haardroger en badlakens.

Kedai Makanan Seong Huat serveert Chinese gerechten en ligt net om de hoek bij Georgetown.

  • Inchecken
    van 14:00 tot 23:00
  • Uitchecken
    van 11:00 tot 12:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Georgetown Hotel
Onze tips

Is Georgetown Hotel iets voor u?

Perfect als u
  • De stad te voet wilt verkennen - op 6 minuten loopafstand van New World Park en 7 minuten van Northam Beach.
  • Met de auto reist en gebruik wilt maken van de gratis parkeergelegenheid bij het hotel.
  • Een kamer met uitzicht op de stad prefereert en gebruikmaakt van koffie- en theevoorzieningen op de kamer.
Sla over als u
  • Een hotel zonder huisdieren zoekt - huisdieren zijn niet toegestaan in dit hotel.
  • Op zoek bent naar een hotel met een eigen restaurant - er is geen restaurant op het terrein.
Bijzonder aan deze plek:
  • Een gratis privéparkeerplaats, zeer gewaardeerd door eerdere gasten (waardering 8,4).

Faciliteiten van Georgetown Hotel

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Beveiliging
  • Bagageopslag
  • Lift
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
Eten
  • Elektrische waterkoker
Georgetown Hotel Gastenservice
  • Huishouding
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Georgetown Hotel.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 14:00 tot 23:00
Uitchecken
van 11:00 tot 12:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
27 sep 2026
Uitchecken
28 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien